Szukanie piosenki

Daawno temu, może siedem, może osiem lat temu, fundacja Polsat była promowana pewną piosenką. Za cholerę nie mogę jej teraz znaleźć 🙁

Pamiętam, że na teledysku byli dorośli ustawieni w kwadratowy labirynt i dziecko wychodzące ze środka. Fragmenty tekstu były jakieś takie:

“coś tam coś, podaruj dzieciom słońce. Wejdź w nowy wiek, bez bólu i łez, zastukaj(lub zapukaj) do drzwi i razem z nami zacznij zmieniać świat… już dziś” 

Piosenke wykonywali różni artyści (jakieś pewnie piaski, kasie kowalskie itp.), strasznie mi się podobała (z perspektywy kogoś kto kończy podstawówkę!) i nie ma jej w googlach 🙁 Jeśli ktoś miałby jakieś sugestie – tytuł, autora, gdzie szukać, jak itp., to byłbym wdzięczny 🙂

4 thoughts on “Szukanie piosenki”

 1. Kawałek to albo:
  Ewelina Flinta i inni – “Podaruj dzieciom słońce”
  albo
  Fundacja Polsat – “Wystarczy chciec”

  Tyle oto wylukałem na E Mule’u, tyle, że za Chiny nie pociagnę… There R too few sources 🙁
  Pozdro!

 2. Jest taka nowa “czarna” piosenka , nie widziałam teledysku, ale słyszałam na imprezie (często puszczali) i raz moze w radiu. Znany wykonawca-ale nie pamiętam kto. Coś w stylu nowej Timberlanda , refren zaczyna się od słów “last time lub last night”. taka chillautowa do bujania się na parkiecie. troche śpiewa sam facet troche babka?, a refren chyba kilku facetów. taka przeciągana nuta w refrenie. Wie,że to niezbyt wyczerpujacy opis,ale tylko tyle wiem:) Podajcie prosze tylko tytuly i wykonawców ostatnich najnowszych kawałków z kręgu czarna klubowa to sobie poszukam. Z góry dziekuje za pomoc:)

 3. . ta pioseka droga Aniu ;]]
  to piosenka P.Diddy i Keysha Koel – Last Night

  sorry ze dopiero prawie dwa lata pozniej napisalam ale nie znalam wczesniej tego serwisu xDD

Comments are closed.