We are sorry

Basing on sorryeverybody.com I want to say a big sorry to all people around the world for everything that new president will do during next 5 years.

People, we are sorry. We tried, we wanted, we made what was possible. But Poland is a country where most people live outside of cities, where only 9,2% (basing on Narodowy Spis Powszechny) have master degree. And we are a democratic country so villagers chose my president. :(((

22 thoughts on “We are sorry”

 1. Come on, it won’t be that bad! 😉
  You shouldn’t blame the results on uneducated people – that’s not fair. I know many that have voted against Kaczynski. However, I know more that didn’t go voting at all.
  The world doesn’t care much about the election. Just visit BBC or CNN website. The headline says: “Child actor poised to win Polish presidency” and that’s fun.

  If you really think it’s THAT bad, think of Andrzej Lepper, and him winning…

 2. However he can do something good for Poland (at least one small thing, I hope so..), don’t You mind? Or You agree with restoring monarchy, lose freedom and few more bad things with electing king from and by elite? Don’t overreact, things’ll work out somehow..

  Stef

 3. s/leave/live/; s/choosed/chose/;

  😉

  There are not only rednecks who voted for the duck-who-stole-the-moon. Let me remind you of the paramilitary Moherowy Beret squadron.

 4. Łańcuszek, ale za to udany ^^
  ………………………………………….
  Drogi Polaku!
  W związku ze zwycięstwem Kaczorów PISiorów na znak protestu roześlij ten łańcuszek do wszystkich, których masz na gg.

  Jeśli wyślesz go do:
  5-10 osób – to będziemy mieli przejebane
  10-30 osób – też będzie przejebane
  30-50 – będzie przejebane
  ponad 50 osób – także będzie kurwa przejebane
  Bo teraz to już nic kurwa nas nie uratuje
  Rest in PIS

 5. Zdecydowana większosc moich znajomych w statusach umiescila deklaracje opuszczenia kraju no coz.. plakal po nich nie bede.

  Zapytani o powod owej awersji nie potrafią odpowiedziec zadnym rzeczowym argumentem wytykaja Kaczynskiemu braki w urodzie i opowiadaja katastroficzne wizje rozwoju spraw ktorych kompetencje prezydenta nie dotycza w najmniejszym stopniu. Tak wiec w czym rzecz mlodzi wyksztalceni uswiadomieni Polacy?

  polecam filmik (250MB) z udzialem obu kandydatow sprzed 13 lat bedzie na serwerze za pol godzinki:
  http://student.agh.edu.pl/~jfornal/nocnazmiana/

 6. unfortunately, Kaczynski was elected by radioa Maryja, moherowe berety and Lepper’s followers… maybe this is a victory of democracy, but that’s no good for Poland. Me must have hope PO and SLD don’t let PiS make any changes in constitution.
  I was think over emigration, and now I’m sura I will go away. I dont want to live in country, who makes a big step in back. And now any sexual minority will go underground for sure.

  5 years of madness. Happily, Poland survives 200 years of slavery and two wars. Kaczynski cannot be worse.

  ps. sorry for my english …

 7. 54% in total, but 39% of those with university degrees.

  On the other hand, it is the 10th year I am ashamed of being represented by the guy who lied that he graduated from the university, while he did not. And then came drunk to the memorial service while visiting abroad.

  I am sorry, we Poles are not drunken liars.

 8. true true. we willl see what will happen next. f88kin five years.
  i’ve got a feeling that whole country and its economy will suddenly go at least ten years back, because of this elections.

 9. vlog: obejrzalem sobie ten filmik i nie widze tam nic strasznego, jedyne co widze to wielkie niedopowiedzenia Jacka Kurskiego, ktory przy realizacji filmu sprytnie zakrywa to co najwazniejsze w calej sprawie, czyli to ze Macierewicz sam powiedzial ze publikowane listy nie są listami Agentow. Oczywiscie wszystko zostalo inaczej zinterpretowane na biezace potrzeby walki politycznej tamtego okresu (wojna na teczki).

  Dekomunizacja jest wazna, ale ludzie rzucajacy takimi haslami istoty dekomunizacji, po prostu, nie rozumieja…

 10. Heh, “Nocna zmiana” to baza programowa wyznawców Rydzyka i polskiej pseudoprawicy.
  Działania PiS w Sejmie już widać na rynkach finansowych. Od wczoraj WIG-20 spadł o 1.5%, zaś euro i dolar podrożały o około 5 groszy. Socjalizm ante portas…

 11. Mikołaj, nie mów, że dla Ciebie wielkie znaczenie ma kurs euro, a już w to, że przejmujesz się tym iż WIG-20 traci. No po prostu nie wierzę.

 12. @RAFi: mocniejsze Euro, to słabsza złotówka. O ile nie pracujesz za granicą i nie robisz interesów w kraju, to wysoki kurs euro może być dla Ciebie zbawieniem. Ale ja mieszkam w tym kraju i tu pracuję, więc wzrost kursu Euro czy dolara nie napawa mnie optymizmem…

 13. Z tym kursem euro to jeszcze mógłbym zrozumieć, że niektórzy codzienni zjadacze chleba się zamartwiają, ale to, że kogoś kto siedzi i dłubie w kodzie, albo w pixelach przeraża spadek notowań WIG-20 dla mnie jest lekko chore.

 14. Zwłaszcza, że takie spadki WIGu-20 jak i porównywalne wzrosty zdarzają się praktycznie bez przerwy. Wczoraj spadł o 1.5%, dzisiaj wzrósł o 0.6%. Wielkie co.

  Z tego, że WIG-20 spadł o 1.5% naprawdę NIC nie wynika, nie ma się czym podniecać.

 15. Pierwsze primo: nie samym dłubaniem w pikselach człowiek żyje, to na szczęście nie jest moje jedyne zajęcie.
  Drugie primo: to był spadek notowań po jednym dniu, który mógł sugerować dalsze spadki. Teraz nastąpiła stabilizacja, ale na jak długo?
  Trzecie primo: spadek o 1,5% to jest naprawdę sporo, podobnie jak podwyżka ceny dolara czy euro o kilka(naście) groszy.
  Czwarte primo: wciąż nie wiadomo, na czym się ten cyrk skończy. Jeżeli PiS wejdzie w koalicję z Samą Broną oraz LPR i PSL (a jeśli chcą mieć rząd, to muszą ww. partiom coś dać), to kurs może spaść jeszcze bardziej.

Comments are closed.